Kodėl pirkti pliušinį meškiną pas mus

 1. Pas mus galite atvykti ir išsirinkti meškiną vietoje.
  Dauguma pardavėjų ekspozicijos neturi ir verčia jau telefonu Jus pasakyti kokio meškino norite. Gana kvaila. Kaip nuspręsti kokio norite, jei nesate matęs. O meškiną juk perkate retai, tad tikrai logiška prieš perkant jį pakilnoti, paliesti. Nes jie tikrai labai skirasi vieni nuo kitų – kailio kokybe, užpildo kokybe, pasiuvimu ir t.t.
 2. Meškinai užpildyti kokybišku užpildu.
  Netaupome užpildui ir perkame tik aukštos kokybės užpildą, turintį visus reikiamus sertifiaktus. Dėl to meškinus drąsiai galite dovanoti savo vaikams. Meškinus su sinteponu  (prastas variantas) galime gaminti nebent specialiai pageidaujant užsakovui. Kartais tokių meškinų pageidauja užsakovai, kurie perka meškinus kaip žaislus savo gyvūnams. Bet tokio didelio meškino tirkai nerekomenduojame pirkti vaikui ar merginai.
 3. Meškinus turime vietoje
  Daugybė pardavėjų pardavinėja tai ko neturi. Mes kelioms parduotuvėms pardavinėjame meškinus. T.y. kad jie ti kgavę užsakymą meškiną nusipirks patys ir tada parduos Jums. Tad paprasčiausiai pas mus meškiną gausite greičiau. Nes jie visi jau gyvena mūsų sandėlyje.
 4. Turbūt didžiausias meškinų spalvų pasirinkimas
  Kadangi prekiaujame ne vieno, o kelių skirtingų gamintojų meškinais – glaime pasiūlyti turbūt plačiausią meškinų spalvų ir dydžių gamą. Rudi, balti, oranžiniai, violetiniai, rožiniai, geltoni, šviesiai rudi, tamsiai rudi, pilki. Mūsų asortimente netgi pandos.
 5. Ne visi meškinai iš Kinijos
  Vieša paslaptis, kad dauguma meškinų gaminama Kinijoje. Stengiamės pasiūlyti platesnę kokybiškesnių gaminių gamą. Siūlome meškinus iš Čekijos. Kaune tokių merasite niekur kitur!
 6. Meškinus galima atsiimti jau tą pačią dieną!