Didelių meškinų kaina

Nuo ko priklauso didelių meškinų kaina?
Didelio meškino kaina priklauso nuo jo kokybės. Meškiną sudaro dvi dalys: kamšalas (užpildas) ir išorinis kailis. Svarbu, kad abi šios dalys būtų kokybiškos. Pats meškino kailis turi būti kokybiškas. Svarbiausia, kad tvirtai laikytųsi plaukeliai. Kitu atveju meškinas pradės šertis kaip naminis gyvūnėlis. Ir jo plaukeliais aplips ir Jūsų drabužiai ir baldai, kilimai ir t.t.

Antras, bet ne mažiau svarbus, faktorius – meškino užpildas. Meškino vidų skirtingi pardavėjai užpildo skirtingu užpildu. Tai smulkintas porolonas, sinteponas, perdirbtas sinteponas, sinteponas su audinio atraižomis ir t.t. Vienintelis kokybiškas užpildas meškinui – granuliuotas PES pluoštas. Tai naujas, minkštas ir ekologiškas užpildas. Jame nesiveis jokios bakterijos, meškiukas bus purus. O geri pardavėjai jam suteiks ir eko sertifikatą.

Jei meškinas bus užpildytas sinteponu – jis bus sunkus, tad su laiku sukris į apačią arba plyš nuo savo svorio. Be to sinteponas forminis gaminys, tad ant meškiuko bus užčiuopiami guzai.

užpildai meškinams

Skirtingi meškinų užpildai

Bet dar blogiau jei meškinas bus gaminamas iš perdirbto sintepono ar sintepono su audinio atraižomis. Populiariai paaiškinsime, kas tai yra. Tai greičiausiai smulkinta sena patalynė. Arba tiesiog iškedentas senas sinteponas iš patalynės ar minšktų baldų. Toks meškinas vargu ar gali vadintis kokybišku. Juolab nenorėtumėte savo merginai ar vaikui dovanoti seno patalynės gabalo. Mūsų biuruose Kaune ir Vilniuje galite atvykti ir patys palyginti didelių meškinų kokybę.